Hakkımızda

ANASAYFA / KURUMSAL / Hakkımızda

Hakkımızda

Hürmet Çikolata ve Şekerleme; üstün kalite politikasıyla müsteri memnuniyetini ilke edinerek 1993 Yılında Konya’ da üretime başlamıştır.


Yumuşak ve Sert Şekerleme üreterek başladığı yolculuğa, 2008 yılında kurduğu modern Çikolata ve Kokolin tesisi devam etmektedir.

2015 Yılında üretim alanını 10000 m2 ye çıkartarak üretip kapasitesini yükseltmiştir.

2020 yılında çikolata kaplı karamel hattı ile müşterilerine yeni bir lezzet katmıştır. Ve katmaya devam etmeyi hedefine koymuştur.


Üretime başladığı günden bugüne insan sağlığını amaç edinen Hürmet Dole, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için tüm ürünlerinin, hammadde alımlarından üretim ve sevkiyat aşamalarına kadar sürekli sıkı denetim ve kontrolünü Gıda Mühendisleri tarafından yapılmasını sağlamakta ve kadrosunda çalışan personelin hijyen ve temizliğine özen göstererek üretim yapmaktadır.

İşinin odağına her zaman insanı koyan Hürmet Dole, tüm ürünlerini Dubai ‘ den Filipinler’e kadar 80’e yakın ülkeye ihraç etmektedir.

 

Hürmet Dole ’nin  müşteri memnuniyetini ve kaliteyi her zaman ön planda tutarak çıktığı yolda öncelikli hedefleri, Türk tüketicisinin tamamına ulaşmak, yurtdışında pazarı büyütmek amacıyla zaten var olan ihracatını arttırmaktır
Her geçen gün artırdığı ürün yelpazesiyle, oluşturduğu yurt içi satış ve yurt dışı ihracat-ithalat ekibiyle müşterilerine en iyi şekilde ulaşmayı amaçlamaktadır.